بهترین مارک و مدل دستگاه تست قند خون کدام است؟

همان طور که می دانید با گسترش روز افزون فناوری و همچنین قابلیت های بیشمار در تکنولوژی های روز دنیا شرکت های و کمپانی های مختلفی در تولید و عرضه محصولات پزشکی و درمانی در ایران فعالیت دارند و محصولات خود را با بهترین کیفیت و بالاترین دقت و بهترین قیمت به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

آخرین ویرایش : 28 مهر 1400

بهترین مارک و مدل دستگاه تست قند خون کدام است؟

همان طور که می دانید با گسترش روز افزون فناوری و همچنین قابلیت های بیشمار در تکنولوژی های روز دنیا شرکت های و کمپانی های مختلفی در تولید و عرضه محصولات پزشکی و درمانی در ایران فعالیت دارند و محصولات خود را با بهترین کیفیت و بالاترین دقت و بهترین قیمت به مصرف کنندگان ارائه می دهند. همین امر باعث می شود که کاربران برای خرید محصولاتی که درای تنوع بالا هستند در هنگام خرید دچار سر درگمی شوند. از این رو در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان یاد آور شویم که بهترین و با کیفیت ترین و همچنین دقیق ترین و ارزان ترین دستگاه تست قند خون را از کجا تهیه نمایید و در هنگام خرید کدام مدل برای شما مناسب تر می باشد تذا بتوانید به نتایجی دقیق در هنگام اندازه گیری قند خون خود دست پیدا کنید. 

توضیحات مختصر در مورد دستگاه تست قند خون :

 یک ابزار پزشکی است که می توانید به راحتی میزان گلوکز یا قند خون را با آن اندازه گیری نمایید. این دستگاه دارای معیار هایی است که می توانید به وسیله آن بهترین نوع و برترین مارک ها را از آن طریق انتخاب نمایید که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد. 

خرید بهترین مارک و برترین برند همیشه با کیفیت مواجه است و یکی از اساسی ترین متد برای خرید ابزار و همچنین لوازم پزشکی و سلامت برای افراد خانواده می باشد زیرا شما می توانید با خریدی مطمئن و داشتن یک دستگاه با کیفیت علاوه بر صرفه جویی در زمان  و پیشگیری از هزینه های بالا بتوانید آزمایشات خود را به راحتی در خانه انجام دهید و بتوانید به صورت طولانی مدت از این دستگاه ها استنفاده نمایید زیرا داری بروز ترین فناوری های می باشند.

قبل از اقدام به خرید دستگاه تست قند خون می بایستی نسبت به نیاز خود آگاه باشید و مطابق با آن خرید را انجام دهید. همچنین بتوانید دستگاهی را انتخاب کنید که کارایی آسان و ساده را داشته باشد تا بتوانید به راحتی از آن در طول روز (مخصوص افراد دیابتی) استفاده کنید.

گلوکز چیست ؟

یکی از موادی است که از طریق کربوهیدرات هایی که در غذا می باشد تولید می شود و باعث انرزی و همچنین تنظیم کننده قند خون بدن می باشد که اگر این میزان بالا باشد باید از خوردن بسیاری از مواد های غذایی امتنا نمایید و اگر پایین باشد باید موادی را مصرف کنید تا این میزان در بدن تامین شود. دستگاه قند خون می تواند میزان گلوکز را در خون نشان دهد. میزان قند خون معمولا توسط یک هورمون به نام انسولین کنترل می شود.

ویژگی های بهترین دستگاه تست قند خون چیست ؟

دقت : دستگاه های تست قند خون باید دارای دقت بالا در اندازه گیری باشند. در غیر این صورت موجب می شود که فرد در اندازه گیری دچار اشتباه شود. 

میزان حافظه : داشتن حافظه و برخورداری از تنظیمات حافظه در دستگاه تست قند خون به شما بسیار کمک می کند تا بتوانید تمامی موارد انجام شده تست های قند خون را در آن ذخیره داشته باشید تا در زمان لزوم بتوانید گزارشات را از آن استخراج و به پزشک معالج ارجاع دهید.

سرعت و آسانی در کارایی :

نمایش سریع نتایج به شما بسیار کمک می کند تا بتوانید به راحتی و در زمان صرفه جویی نمایید و می توانید با این منظور تعداد دفعات بیشتری برای می زان تست های مورد نظر داشته باشید. همچنین باید دستگاهی را انتخاب نمایید که دارای کارایی ساده و همچنین دارای ویژگی های متفاوتی باشد که این دستگاه را نسبت به سایرین متمایز نماید.

بهترین و جدیدترین دستگاه های تست قند خون دارای امکانات ویژه ای هستند به عنوان مثال اغلب دستگاه ها برای نمایش نتایج تست قند خون و نوار های استفاده شده باید کد مخصوص نوار را به صورت دستی وارد نمایید تا بتواند نتایج را بر روی صفحه به شما نمایش دهد. اما دستگاه های مردن و جدید این امکان را به صورت خودکار و اتوماتیک برای کاربران محیا ساخته و سهولت در امور را میسر می سازد. این ویژگی می تواند کمک بالایی به تمامی افراد استفاده کننده داشته باشند.

یکی دیگز از ویژگی های بهترین مارک دستگاه تست قند خون را می توان به انتقال اطلاعات و همچنین عملکر آن اختصاص داد به این معنی که دستگاه های جدید و دارای اصالت می توانند با استفاده از درگاه های مختلف اطلاعات ثبت شده را به کامپیوتر منتقل نمایند. علاوه بر آن می توان با تنظیمات صحیح در طول دوره های مشخص شده توسط کاربر (هفتگی ، دو هفته و ماهانه) میانگین اعداد تست را برای شما معین سازد.

معرفی برند های معتبر و دارای کیفیت بالا دستگاه تست قند خون :

همان طور که در بالا به آن اشاره شد دستگاه تست قند خون خوب و بهترین مارک باید دارای ویژگی های بالا باشد و علاوه بر آن باید دارای گارنتی و خدمات پس از فروش به مشتریان برای جلب رضایت آنها باشند. البته میزان قیمت این نوع از برند ها با هم کمی متفائت هستند و هرچه ویژگی ها و قابلیت های دستگاه بیشتر باشد به مراتب قیمت آن نیز بالا تر می رود ولی به این نکته توجه داشته باشید که با خرید آنها می توانید زمان طولانی تر از آنها استفاده نمایید و به نوعی سرمایه خود را در حوزه پزشکی بالا تر ببرید.

برند های مطرح و همچنین پر فروش و مخبوب در بازار ایران به شرح زیر می باشد:

1 – دستگاه تست قند خون بیورر (BEURER)

2 – دستگاه تست قند خون ماژول بیو 

3 – دستگاه تست قند خون آکو چک (َaccu-check )

4– دستگاه تست قند خون بیونیم (bionime)

5 – دستگاه تست قند خون بایوسنسور

6 -دستگاه تست قند خون آگاماتریکس

7 – دستگاه تست قند خون اینفوپیا

8 – دستگاه تست قند خون کرسنس

9 – دستگاه تست قند خون کنتور پلاس

امیدواریم که مقاله بهترین مارک و برند دستگاه تست قند خون مورد قبول شما واقع شود و می توانید برای خرید به صورت اینترنتی و مشاوه با متخصصان و پزشکان ما در فروشگاه اینترنتی www.salamatcala.com تماس حاصل نمایید و بهترین خرید و با کیفیت ترین دستگاه را در اختیار داشته باشید.