مقالات سلامت کالا

در زمان خرید شکم بند طبی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

چنانچه به دنبال ایجاد تناسب در ناحیه شکمی و ترمیم بافت آسیب به هردلیلی (چاقی، ضعف عضلانی، زایمان و یا عمل های جراحی) در قسمت شکم و پهلو می باشید می توانید از شکم بندهای طبی استفاده کنید. در ادامه به مبحث در زمان خرید شکم بند طبی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ می پردازیم تا با اصول اصلی در خرید شکم بند طبی و کلیه بند طبی بیشتر آشنا شوید.

نکات مهم در خرید و انتخاب بالش طبی و پشتی طبی

بالش طبی به گونه ای طراحی شده که بتوان به راحتی در تخت ، صندلی و یا پشتی صندلی استفاده شوند.جهت اطمینان از صحیح و اصولی قرار گرفتن بدن و حمایت از یک بخش و یا چند بخش بدن این بالش ها مطابق با دستور العمل و استانداردهای ارتوپدی طراحی و ساخته میشوند. چندین مدل از بالش های طبی در بازار موجود است. جهت راحت تر شدن انتخاب باید به نکات مهم در خرید و انتخاب بالش طبی و پشتی طبی قبل از خرید آگاه باشد.

خرید سه محصول ضروری جهت مراقبت در منزل که باید داشته باشید.

دستگاه فشار سنج، دستگاه تصفیه هوا و دستگاه بخور ، سه محصول ضروری جهت مراقبت در منزل که باید داشته باشید. با گسترش علم پزشکی امروزه می توان تجهیزات پزشکی کوچک اما کاربردی را برای استفاده روزانه در منزل از طریق خرید اینترتی تهیه نماییم.

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه و محلول های ضد عفونی کننده دست و سطح

با گسترش و همه گیر شدن بیماری ها و به خصوص کرونا ویروس یکی از ملزوماتی که همواره به آن احتیاج می شود محلو ها و ژل های ضد عفونی کننده دست و سطوح می باشد.ما در این مطلب سعی بر این داریم تا شما را انواع محلول های ضد عفونی کننده آشنا کنیم و به شما بگوییم که این محلول ها چه ساختاری دارند و ماهیت اصلی آنها چیست.

دو محصول مهم مورد نیاز افراد دیابتی که در منزل باید داشته باشند.

مکمل های دیابتی و دستگاه تست قند خون دو محصول مهم مورد نیاز افراد دیابتی است که در منزل باید داشته باشید. کنترل سطح قند خون از مسائل مهم و کارهای روزانه برای افراد دیابتی به شمار می اید. برای اندازه گیری قند خون در منزل شما به یک دستگاه تست قند خون خانگی نیاز دارید.

روش تشخیص ماسک تقلبی و اصلی سه لایه و ماسک سه بعدی

یکی از متئاول ترین و پر مصرف ترین ابزار بهداشتی و مراقبتی پزشکی در این چند سال اخیر برای جلوگیری از بیماری های تنفسی و بخوصوص جهت جلوگیری از انتقال و دریافت ویروس کرونا استفاده از ماسک است ا استفاده از ماسک ها می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را در برابر بیماری های تنفسی داشته باشید. در این روز ها که شیوع انواع بیماری های ویروسی و آلودگی هوا بسیار شدید تر شده می بایستی از ماسک های اورجیتال و اصلی استفاده نمایید

هفت محصول پزشکی و بهداشتی پر مصرف در دوران کرونا

در دوران بیماری کرونا تعدادی از ادوات پزشکی و بهداشتی بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است که در این مقاله به تک تک آنها می پردازیم و چند وسیله پر کاربرد و همچنین پر فروش را در دوران کرونا برای شما مورد نقد و بررسی قرار و معرفی نماییم تا بتوانید برترین ها را در ایز زمینه انتخاب و خریداری نمایید.