نحوه استفاده از دستگاه تست اکسیژن خون (پالس اکسیمتر)

یکی از ابزار پزشکی و بسیار پر کابرد است که در دوران کرونا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید در منزل به راحتی از آن استفاده نمایید و به دلیل داشتن وزن پایین و همین طور ابعاد کوچک به راحتی حمل و می توانید در تمامی کاربری ها از آن استفاده نمایید.

بهترین مارک و مدل دستگاه تست قند خون کدام است؟

همان طور که می دانید با گسترش روز افزون فناوری و همچنین قابلیت های بیشمار در تکنولوژی های روز دنیا شرکت های و کمپانی های مختلفی در تولید و عرضه محصولات پزشکی و درمانی در ایران فعالیت دارند و محصولات خود را با بهترین کیفیت و بالاترین دقت و بهترین قیمت به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

انواع مدل های تب سنج دیجیتال مورد استفاده

یکی از ابزار پر کاربرد پزشکی تب سنج ها هستند که با نام اختصاصی ترمومتر شناخته می شوند و هر گاه احساس کردید که دمای بدن شما بالاست می توانید از انواع تب سنج های موجود استفاده نمایید و توصیه ما به شما عزیزان این است که در کیف لوازم پزشکی خود آن را داشته با شید که در صورت لزوم از آن استفاده نمایید.

بهترین دستگاه بخور را چگونه تشخیص و خریداری کنیم ؟

یکی از راهکار های محافظت از عوامل بیماری زا در محیط استفاده از دستگاه بخور می باشد. علاوه بر آن دستگاه بخور باعث می شود که باکتری های معلق در هوا و ویروس های تنفسی قابلیت تجدید را نداشته باشند و روش بسیار موثری برای از بین بردن آنها و همچنین پاکسازی محیط و داشتن تنفسی راحت را برای شما عزیزان به وجود می آورد.

در زمان خرید شکم بند طبی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

چنانچه به دنبال ایجاد تناسب در ناحیه شکمی و ترمیم بافت آسیب به هردلیلی (چاقی، ضعف عضلانی، زایمان و یا عمل های جراحی) در قسمت شکم و پهلو می باشید می توانید از شکم بندهای طبی استفاده کنید. در ادامه به مبحث در زمان خرید شکم بند طبی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ می پردازیم تا با اصول اصلی در خرید شکم بند طبی و کلیه بند طبی بیشتر آشنا شوید.

نکات مهم در خرید و انتخاب بالش طبی و پشتی طبی

بالش طبی به گونه ای طراحی شده که بتوان به راحتی در تخت ، صندلی و یا پشتی صندلی استفاده شوند.جهت اطمینان از صحیح و اصولی قرار گرفتن بدن و حمایت از یک بخش و یا چند بخش بدن این بالش ها مطابق با دستور العمل و استانداردهای ارتوپدی طراحی و ساخته میشوند. چندین مدل از بالش های طبی در بازار موجود است. جهت راحت تر شدن انتخاب باید به نکات مهم در خرید و انتخاب بالش طبی و پشتی طبی قبل از خرید آگاه باشد.

خرید سه محصول ضروری جهت مراقبت در منزل که باید داشته باشید.

دستگاه فشار سنج، دستگاه تصفیه هوا و دستگاه بخور ، سه محصول ضروری جهت مراقبت در منزل که باید داشته باشید. با گسترش علم پزشکی امروزه می توان تجهیزات پزشکی کوچک اما کاربردی را برای استفاده روزانه در منزل از طریق خرید اینترتی تهیه نماییم.

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه و محلول های ضد عفونی کننده دست و سطح

با گسترش و همه گیر شدن بیماری ها و به خصوص کرونا ویروس یکی از ملزوماتی که همواره به آن احتیاج می شود محلو ها و ژل های ضد عفونی کننده دست و سطوح می باشد.ما در این مطلب سعی بر این داریم تا شما را انواع محلول های ضد عفونی کننده آشنا کنیم و به شما بگوییم که این محلول ها چه ساختاری دارند و ماهیت اصلی آنها چیست.