تغییر در زمانبندی ارسال

همراهان همیشگی و دوست داشتنی فروشگاه اینترنتی سلامت کالا

با توجه به ترافیک ارسال سفارشات در روزهای پایانی سال، همچنین عدم مجوز عبور و مرور خودروهای باربری در سطح جاده ها و خیابان های اصلی شهر توسط نیروی محترم انتظامی و پلیس راهور، عدم فعالیت شرکت های حمل و نقل کالا مانند پست، تیپاکس و ... در روزهای پایانی سال 1400 و همچنین هفته آغازین سال 1401، فروشگاه اینترنتی سلامت کالا به ناچار تغییراتی را در رویه های ارسال خود به شرح توضیحات ذیل اعمال نموده است. 

سپاسگزاریم که یکسال در کنار خانواده بزرگ سلامت کالا بودید و با نظرات سازنده تان ما را در بهبود فرایند ها یاری رساندید، ممنونیم که درک می کنید شرایط پیش آمده خارج از توان اجرایی فروشگاه اینترنتی سلامت کالا می باشد، لذا خواهشمندیم در زمان ثبت سفارش به این موارد توجه فرمایید:

1 - آخرین ارسال کالاها توسط سلامت کالا در روز چهارشنبه مورخ 25 / 12 / 1400 خواهد بود و می دانید برای اینکه سفارشتان در تاریخ ذکر شده ارسال گردد می بایست سفارش خود را نهایتا تا ساعت 24 شب سه شنبه مورخ 24 / 12 / 1400 ثبت نموده باشید، بدیهی است سفارشات ثبت شده بعد از این تاریخ تابع شرایط ارسال متفاوت که در ادامه توضیح داده خواهد شد می باشد.

2 - تمام سفارشات ثبت شده پس از تاریخ سه شنبه 24 / 12 / 1400 از روز یکشنبه 15 / 01 / 1401 به ترتیب ثبت شده، ارسال خواهد شد.

3 - با توجه به حیاتی یودن شرایط دیابتی های عزیز، فقط در دسته بندی تجهیزات کنترل دیابت که شامل دستگاه تست قند خون، نوار تست قند خون، سوزن تست قند خون می باشد، تنها برای هموطنان ساکن مناطق 22 گانه شهری تهران، امکان ارسال سفارشات ثبت شده وجود دارد، در این شرایط سفارشات ثبت شده عزیزان تهرانی برای دسته بندی تجهیزات کنترل دیابت، توسط شرکت حمل و نقل شهری موتوری (اسنپ باکس) و با هزینه پس کرایه ارسال می گردد. پس کرایه بدین معنا می باشد که مشتری (سفارش دهنده) پس از دریافت سفارش خود موظف است هزینه ارسال را به پیک موتوری اسنپ باکس پرداخت نماید.

تیم فروشگاه اینترنتی سلامت کالا، همواره در تلاش است بهترین نحوه خدمات را به اعضای خانواده بزرگ خود ارایه نماید، لذا از تاریخ یکشنبه 15 / 01 / 1401 تمام روال های کاری و ارسال سفارشات به حالت قبل بر خواهد گشت و سفارشات طبق روال عادی ارسال خواهند شد. همچنین دپارتمان پشتیبانی امور مشتریان سلامت کالا به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته از طریق تماس تلفنی با شماره 09911092826،از طریق پیام رسان واتس آپ شماره  09911092826 و همچنین سیستم ارتباط چت مستقیم که در پایین صفحه و در سمت راست وب سایت سلامت کالا با یک آیکون دایره صورتی رنگ مشخص شده، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

 

سلامت کالا، قدردان حسن انتخاب شماست ...